Darbas Graikijoje - darbas vasarai studentams ir ne tik

 
Anglų k. ★★★★☆
Tinka poroms ★★★☆☆
 
Darbo pobūdis:
Visi siūlomi darbai Graikijoje yra aptarnavimo sektoriuje viešbučiuose, restoranuose ir kavinėse. Darbai yra legalūs, su visomis socialinėmis garantijomis.
Darbo valandos:
Graikijoje dažniausiai būna 6 darbo dienos per savaitę, 8-10 darbo valandų per dieną.
Atlyginimas Graikijoje priklauso nuo darbo vietos:
4-5 žvaigždučių viešbučiuose dirbate 8val. per dieną, 6 dienas per savaitę, vidutinis darbo užmokestis siekia €500-800/mėn. (plius arbatpinigiai). 
 
Darbas kavinėse trunka 8-12val. per dieną, 6-7 dienas per savaitę (priklausomai nuo laikotarpio ir turistų skaičiaus), vidutinis darbo užmokestis siekia 700-1100/mėn. (plius arbatpinigiai). 
⚠️ Darbdavys suteikia nemokamą gyvenamąją vietą bei maitinimą (viešbučiuose tris kartus per dieną, kavinėse 1-2 kartus).
 
Vietovės: 
Pasiūlymų turime visoje Graikijoje, tačiau dažniausiai labiausiai turistų lankomose salose kaip Mykonos, Corfu, Kreta, Zakyntos, Rodas, Kosas ir kt.
 
✈ Išvykimai sezono metu vykdomi kiekvieną savaitę.
 
 
Darbas Graikijoje prasideda balandžio–gegužės mėnesiais ir tęsiasi iki spalio pabaigos. Įdarbiname tiesiogiai Graikijos viešbučiuose, restoranuose ir kavinėse, pasiūlymų turime visose turistinėse salose. Paskubėkite registruotis darbui vasarai užsienyje, nes legalus darbas ir įdarbinimas Graikijoje laukia Jūsų jau dabar!
 
Susisiekite