Kvalifikuotas slaugytojos darbas užsienyje


Anglų k. ★★★★☆
Tinka poroms 
☆☆☆☆

⛔ Padedame sutvarkyti dokumentus leidžiančius dirbti Uk!

1⃣ Lankomoji slauga
Darbo pobūdis:
Ne medicininė senelių priežiūra jų namuose. Turite 4-5 pastovius klientus, pas kuriuos važinėjate ryte, per pietus ir vakare.
Darbo valandos:
Senelių kuriems reikalinga priežiūra yra daugiau negu slaugytojų. Tad darbo valandų galima dirbti daug ~ 60 per savaitę.
Atlyginimas £8.5-9.7/val, savaitgaliais £10.26-11.09/val, šventinėmis dienomis £16.33-17.05/val. Papildomai Jums kaupiasi pinigai už kasmetines atostogas.
 
Automobilis:
Darbui reikalingas automobilis. Automobilį galite naudoti savo arba galite naudotis kompanijos nuomojamu automobiliu. Visi automobiliai yra nauji (Toyota Auris) ir pilnai apdrausti, Jums nereikia rūpintis jų technine būkle. Automobilio kaina £7-10 dienai. Klientai, kurie dirba daugiau nei 48h/sav., automobiliu naudojasi nemokamai.
Vietovės: Wokingham, Croydon.

2⃣ Slaugymas namuose (Live in)

Darbo pobūdis:
Ne medicininė senelių priežiūra jų namuose. Gyvenate pas žmogų ir jį slaugote.
Darbo valandos:
Per visą darbo dieną turite 2-jų valandų pertrauką, tačiau dirbate kasdien be išeiginių. Arba galite rinktis 6 darbo dienas be pertraukų ir turėsite 1 išeiginę.
Atlyginimas £475-525/sav.
 
Išlaidos: Gyvenate kartu su žmogumi, taigi būstas ir maistas jums nieko nekainuoja.
Atostogos: dirbant šį darbą - per metus jums priklauso 3 mėn. atostogų, tad galima dirbti 3 mėn., pasiimti mėnesį atostogų, vėl padirbti 3mėn ir vėl pasiimti atostogų.
Vietovės: Wokingham,Croydon.

3⃣ Darbas slaugos namuose
Darbo pobūdis:
Senelių slaugymas, higienos priežiūra, maitinimas ir kt. pagalba slaugos namuose.
Darbo valandos:
Dirbate 8 valandas per dieną, 5 darbo dienos per savaitę. Galimi viršvalandžiai.
Atlyginimas £8.5-10.60/h.
 
Apgyvendinimas:
Gyvenamasis būstas Jums bus suteiktas, jo kaina priklausys nuo miesto, kuriame Jums bus pasiūlytas darbas, vidutiniškai apie £50-100 per savaitę.
 
Reikalavimai:
● Anglų kalba;
● Du rekomendaciniai laiškai iš buvusių darboviečių (nebūtinai susiję su slauga);
● Neteistumo pažyma (bus užsakoma Anglijoje);
● Lankomoji slauga tinkama ir vyrams.
 
Apmokymai:
Atvykus į Angliją jūsų lauks apmokymai. Jie dažniausiai trunka apie savaitę. Taip pat kol vyks apmokymai jum bus tvarkomas CRB (neteistumo pažyma). Apmokymų metu bus suteikiamos tiek teorinės žinios, tiek praktinės. Dirbsite kartu su slauge ir stebėsite kaip vyksta visas procesas. Išklausius apmokymus bei gavus neteistumo pažymą bus galima pradėti dirbti.
 
Slaugytojos darbas - kvalifikuotas darbas užsienyje, todėl ir reikalavimai yra didesni. Tai ilgalaikis, perspektyus, gerai apmokamas įdarbinimas užsienyje. Slaugytojos darbas netinkamas trumpam laikui, rekomenduojama vykti min. metams laiko. Siūlomas tiesioginis įdarbinimas didžiausiose slaugos įmonėse Anglijoje.
 
Susisiekite