emigra

emigra

PATIKIMA
ĮDARBINIMO AGENTŪRA
DIRBANTI JAU
9 METUS

Daugiau jokių pažadų, būk garantuotas už savo ateitį. Ieškai kokybės? Atėjai ten kur reikia - garantuotas ir gerai apmokamas įdarbinimas užsienyje!
 
 

DARBAS UŽSIENYJE

SIŪLOMAS DARBAS ANGLIJOJE, NORVEGIJOJE, VOKIETIJOJE, OLANDIJOJE, ISPANIJOJE, KIPRE, GRAIKIJOJE IR KT.

Kodėl rinktis mus?

Ilgametė patirtis

Sėkmingai rinkoje dirbame jau 9-tus metus, o mūsų komandą sudaro profesionalai, kurių biografijas puošia ilgametė patirtis žmogiškųjų išteklių sektoriuje.

Grįžtantys klientai

Grįžtantiems klientams ne tik suteikiame išskirtines nuolaidas ir pasiūlymus, bet ir turime sukaupę nemažai jų atsiliepimų bei rekomendacijų.

Patikimi partneriai

Dirbame tik su patikimomis užsienio įmonėmis ir partneriais, rūpinamės savo reputacija ir atsakingai renkamės įmones, į kurias vyksta dirbti mūsų klientai.

Platus darbų pasirinkimas

Galime pasiūlyti trumpalaikius, ilgalaikius bei sezoninius darbus užsienyje. Jeigu Jūs turite norą dirbti – mes Jums turime darbą, nepaisant Jūsų amžiaus ar lyties.

Garantijos

Jums yra suteikiamos visos garantijos, apsauga bei pagalba esant ne tik Lietuvoje, bet ir išvykus. Gaunate darbą patvirtinančius dokumentus, o mūsų sutartis galioja Jums išvykus.

Licenzijavimas

Siekiame aukščiausios paslaugų kokybės, tad rūpinamės, kad turėtume reikiamus sertifikatus, licenzijas bei kitus dokumentus, kurie reikalingi, dirbant Lietuvoje ir užsienyje.

Mūsų klientai uždirba

Anglijoje
Airijoje
Norvegijoje
Kipre

Kaip išvykti

 
Darbas užsienyje lengvo ir greito proceso dėka galimas per 2-14 dienų. Išvykimai organizuojami kiekvieną savaitę. Emigra Inc. ofisus rasite Kaune ir Vilniuje
01 Registracija

Atsiųsk savo CV ir pasirašyk sutartį su mūsų įmone

02 Interviu

Praeik pokalbį su darbdaviu

03 Dokumentai

Gauk darbo dokumentus

04 Išvykimas

Keliauk, dirbk ir užsidirbk užsienyje

SPAUDŽIAM ČIA JEI TURITE KLAUSIMŲ