Darbas JAV, Kanadoje


Amerika – svajonių šalis. Šią nuvalkiotą frazę girdime beveik kasdien. Sunku suprasti, koks yra tikrasis Amerikos veidas, juolab, kad gyvenimas jos pietuose ir šiaurėje, rytuose ir vakaruose labai skiriasi. Įspūdžiai taip pat nevienodi: vieni aikčioja, kiti raukosi, vieni randa svajonių šalį, kiti tvirtina, kad niekur nėra geriau nei Europoje.

Kad ir kaip būtų, gyvenimo pradžia ir darbas užsienyje, bet kurioje šalyje daugeliui yra sunki – vienas atsiduri visiškai svetimame krašte ir nežinai, nuo ko pradėti. Ne išimtis yra ir Jungtinės Amerkos Valstijos, kuriose taip pat nesitikėkite lengvos pradžios ir lengvų pinigų, prabangių automobilių ir namų. Emigrantas kiekvienoje šalyje liks emigrantu ir jo uždirbta duona bus uždirbta sunkiu darbu. Šiaip ar taip Amerika buvo ir liks galimybių šalimi. Tačiau ar sugebėsite galimybėmis pasinaudoti, lems Jūsų noras, užsispyrimas bei pasiaukojimas. JAV - kultūrų katilas, kuriame rasite tai, ko norite, tačiau viskas priklauso tik nuo Jūsų.

 

Work and Travel USA 2015 - registruokis!

 

Darbas užsienyje - Kanadoje:

 

Susirasti patikimą darbdavį, kuris garantuotų darbą JAV, sutvarkytų darbo vizos gavimą ir laisvą sienos kirtimą, gana sunku, nusprendėme Jums pasiūlyti legalų darbą Kanadoje. Jums bus sutvarkyti visi reikalingi dokumentai, gausite darbo vizą, Kanados Social Security numerį, 9-erių mėnesių darbo kontraktą žemės ūkio darbuose, kuris praėjus terminui abiejų pusių sutarimu galės būti pratęstas. Atlyginimas 10.25 $ per valandą, 40-ies darbo valandų savaitė su galimais viršvalandžiais.

Galimi darbai ne tik pagal Jūsų specialybę, tačiau ir aukštojo mokslo įstaigų suradimas, studentiškų vizų bei kitų dokumentų reikalingų studijoms ir darbui sutvarkymas. Visos galimybės legaliai imigruoti į Kanadą tikrai yra. O kaip žinote nuo Kanados iki JAV tik vienas žingsnis...

Paslaugų kaina 0 Lt., tačiau Kanadoje, už visų imigracijos dokumentų sutvarkymą bendrai Jums reikės susimokėti 3150$ dolerių mokestį. Be abejo suma gaunasi nemaža - tačiau tai yra Kanados imigracines kompanijos mokestis ir imigracinių institucijų nustatyti įkainiai. Jei savo ateitį siejate su Amerika - tai Jūsų šansas! Tai kain,a kuri mokama, norint išvysti "svajonių šalį".

Norint emigruoti į Kanadą, Jums reikės atitinkamos darbo patirties bei neteistumos pažymos.

 

Konsultuojame ir teikiame informaciją apie:

 

  • Žalią kortą
  • Darbą
  • Vizas
  • Kredito istoriją
  • Bevizį režimą
  • Social Security, Tax ID
  • Vairuotojo pažymėjimo, State ID gavimą
  • Padedame susirasti gyvenamąjį plotą, organizuojame pasitikimą atvykus į Kanadą ir kt.